O istocie Karawaningu, krótko o firmie, w ramach wstępu


Jeśli chcecie Państwo spędzić fascynujące, niezapomniane chwile w dowolnie wybranym przez siebie miejscu, w bardzo komfortowych warunkach, polecamy karawaning, czyli podróżowanie kamperem firmy CKamper.
Kamper, samochód-dom, jest doskonałym pomysłem na wakacje dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, ceniących sobie indywidualizm i oryginalność. Szczególnie polecamy go rodzinom z dziećmi, dla których taki wyjazd będzie z pewnością niezapomnianym przeżyciem i wspaniałą zabawą.
Podróżowanie CKamperem przynosi szereg korzyści, począwszy od możliwości przygotowania planu podróży, po jego późniejszą realizację. To fascynująca przygoda, dzięki której można ujrzeć otaczający nas świat w zupełnie innym wymiarze.
Taka forma wypoczynku pozwala na totalną swobodę w wyborze kierunku podróży, miejsca docelowego oraz tras dojazdu. Dzięki temu plan podróży, w pełni dostosowany do własnych gustów i upodobań, pozostaje elastyczny. Do ostatnich chwil można go modyfikować, wzbogacając o nowe pomysły i miejsca warte zwiedzenia.
Dzięki swej pakowności, w podróż CKamperem możesz zabrać niemal wszystko, czego potrzebujesz, nie martwiąc się o brak wolnej przestrzeni. Rowery, sprzęt turystyczny, odzież, zapas żywności, zabawki, na wszystko znajdzie się miejsce.
Ponad to, wymieniając zalety, nie należy zapominać o oszczędności czasu, którego nie traci się na zbędne pakowanie i rozpakowywanie, wszystkie potrzebne rzeczy posiadają swoje miejsce i są „pod ręką” w dowolnym momencie podróży.
Każdy CKamper jest niezwykle funkcjonalny, posiada szereg udogodnień, można w nim normalnie mieszkać, spać, jeść, gotować, kąpać się i korzystać z toalety. Wszystko to w połączeniu z pięknym wnętrzem, sprawia, że czujesz się w nim jak we własnym domu.
Karawaning pozwala na zupełnie inny, bardziej prawdziwy i naturalny, kontakt z przyrodą, ludźmi i odwiedzanym miejscem. Daje poczucie luzu i prawdziwego odpoczynku, połączonego jednocześnie z wygodą i komfortem. Karawaning zmienia postrzeganie świata, po pewnym czasie staje się już nie tylko hobby, lecz stylem życia.
Nasza firma, CKamper powstała z pasji i zamiłowania do karawaningu i turystyki. Tworzą ją osoby, które doskonale rozumieją istotę tej formy wypoczynku, są zapalonymi podróżnikami, próbującymi czerpać z każdej wyprawy maksymalnie jak najwięcej.
Połączenie pasji oraz własnych doświadczeń pozwoliło nam na stworzenie doskonałej oferty skierowanej do osób wymagających, dla których ważne są wygoda, niezależność i mobilność. Wychodząc więc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy Państwu pod wynajem trzy piękne, nowoczesne i bardzo komfortowo wyposażone CKampery.

Pierwszy z nich to 6-osobowy Roller Team Auto Roller 298 (z alkową), rocznik 2015, 22 l155 km, w limitowanej wersji, na podwoziu Ford Transit 2015.
Drugi CKamper – również z roku 2015, to 5-osobowy  Roller Team Auto Roller 298 TL (z opuszczanym łóżkiem) w limitowanej wersji, na podwoziu Ford Transit 2015.

Szczegółowe dane techniczne wraz z dokładną specyfikacją wyposażenia naszych CKamperów dostępne są w zakładce KAMPERY.

Serdecznie zapraszamy!


Nasze kampery

Poznaj zalety naszych kamperów i wybierz model dla siebie.

O CKamper

Firmę CKamper tworzą osoby, które doskonale rozumieją istotę formy wypoczynku jaką jest karawaning i są zapalonymi podróżnikami.

Facebook

Polub nasz profil na Facebooku i śledź na bieżąco wydarzenia, promocje i nowości.

Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości - skontaktuj się z nami.
e-mail: kontakt@ckamper.pl
tel. 509 966 300